Nadruki na koszulki – Poznań

Haft komputerowy polega na trwałym znakowaniu wykorzystując estetyczne dopasowanie wzorów na praktycznie każdym wariancie produktowym. Mimo to zdarzają się sytuacje, w których zastosowanie tej metody jest niekorzystne dla wybranych rodzajów materiału np. koszulki t-shirt. Dlaczego? Aby lepiej zobrazować Wam tą sytuację należałoby przybliżyć cały proces produkcji znakowania przy wykorzystaniu haftu komputerowego.

Cały zabieg polega na wdrożeniu w materiał nici, ułożonych bardzo blisko siebie. Im wzór zajmuje większą powierzchnie tym jego waga jest większa. Powoduje to, że haft jest często o wiele cięższy niż sam materiał, z którego wykonany jest t-shirt przez co będzie się on zapadać prowadząc do stopniowego marszczenia się koszulki, a w efekcie jej naganny wygląd.

Przy tworzeniu nadruków dostosowanych do koszulek t-shirt zaleca się skorzystanie z takich metod jak: sitodruk, DTG, czy flock. Dają one możliwość stworzenia kolorowych, eleganckich nadruków bez zbędnych obciążeń materiału. W momencie gdy już zdecydowaliście się na wykorzystanie haftu komputerowego proponujemy wykonać go na znacznie grubszych tkaninach tj.: bluzy, polary, koszulki polo itp. Zalecamy wykorzystanie materiałów tekstylnych, które najczęściej wykorzystywane są do produkcji ręczników lub czapek.

Warto wspomnieć o tym, że koszulki typu t-shirt należą do elementów odzieży, który zużywa się najszybciej. Dzieje się tak ponieważ z biegiem czasu, po kilkunastu praniach zaczynają się rozciągać co zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzenia materiału. Powoduje to, że haft może wytrzymać znacznie dłużej niż koszulka.

Decydując się na zakup tego typu odzieży, należy odpowiednio dopasować nadruk do jednej z wymienionych wyżej, rekomendowanych metod.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę.

Projekt i wykonanie strony: WWW Ad-site 2.0