Haft na zamówienie – jak powstaje?

Pierwszym krokiem przy tworzeniu haftu komputerowego jest odrysowanie wzoru otrzymanego od klienta w formie pliku wektorowego. Umożliwia to odzwierciedlenie każdego wzoru, dostosowując go do specjalnej hafciarki sterowanej za pomocą komputera. Oczywiście w przypadku gdy klient nie posiada swojej własnej grafiki nie ma problemu z jej zaprojektowaniem. Warto tutaj wspomnieć o trwałości wykonanego materiału, który będzie służył przez kolejne lata nawet po wielu praniach także tych przemysłowych. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn komputerowych to gwarancja dużej wytrzymałości tkaniny, a także dokładne odwzorowanie przygotowanej grafiki na odzież bądź gadżety reklamowe.

Chcąc upewnić się, że gotowy wzór jest odzwierciedleniem oczekiwań klienta wykonuje się serie haftów próbnych. Jeżeli finalna wersja jest zgodna z projektem, w momencie akceptacji przez klienta przechodzi się do produkcji. Coraz to nowsze technologie haftu, trzymanie się procedur nadruku oraz wszelkich standardów jakości zminimalizował ryzyko błędu do minimum.

Haft komputerowy to obecnie najchętniej stosowana forma wykonywania nadruków. Umożliwia on uzyskanie zaskakująco dobry efektów przy tworzeniu zdobień. Czynnikiem, który w większości przypadków decyduje o wyborze tego rodzaju szycia jest trwałość materiału, zachowanie kolorów oraz estetyczny wygląd przy stosunkowo niskiej cenie.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę.

Projekt i wykonanie strony: WWW Ad-site 2.0