Hafciarnia komputerowa Poznań – rodzaje

Sekcja Blog powstała z myślą o naszych Klientach. Będziemy tutaj informować Was o zmianach w naszej ofercie, promocjach, rabatach, a także umieszczać ciekawe artykuły poświęcone branży związanej z haftem komputerowym.

Najbliższy okres będzie stał pod znakiem nowych, specjalnych promocji. Wszystko na ten temat znajdziecie również w tej zakładce. Dodatkowo pojawiać się będzie szereg wpisów ze wskazówkami, faktami, ciekawostkami ze świata haftów, naszywek, a także sposobów noszenia czy dekoracji ubrań. W przyszłości strona będzie również rozbudowywana o zakładkę ” realizację ” gdzie przedstawimy produkty przez nas wyprodukowane

Pierwszy artykuł zostanie poświęcony rodzajom haftów komputerowych. Ten tradycyjny jest oczywiście równocześnie najbardziej popularny i wszystkim bardzo dobrze znany, głównie przez to, że jest to najstarsza technika. Haft klastyczny zwany także haftem standardowym to nic innego jak wzór powstały przy wykorzystaniu nitki hafciarskiej. Często nie jest on jednorodny ale złożony z różnych rodzajów ściegów, które najczęściej przybierają formę płaską. Jakie najczęściej kształty przybierają hafty tradycyjne? Może być to zarówno nazwa klubu/firmy, zwykły napis bądź jakaś grafika. Aby jeszcze lepiej Wam to zobrazować przygotowaliśmy serie zdjęć:

Warto także wspomnieć o tych mniej znanych rodzajach haftu tj. haft koralikowy czy haft specjalistyczny. Ten pierwszy to specjalistyczna forma pozwalająca na skonstruowanie wzoru za pomocą sznurków, koralików, tasiemek przyszywając je do materiału.

Haft chenille to nic innego jak tworzenie haftu przy użyciu włóczki. Najczęściej spotykamy go w formie pętelki bądź łańcuszka.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę.

Projekt i wykonanie strony: WWW Ad-site 2.0