Haft na koszulkach Poznań

 

Koszulki z nadrukiem są jednym z najbardziej popularnych produktów sprzedawanych na całym świecie. Każdego dnia powstaje ich setki milionów. Stały się one nieodłącznym elementem mody. Dzięki możliwości stworzenia własnych, indywidualnych wzorów ich atrakcyjność wzrosła dwukrotnie. Zaczęły z nich korzystać firmy, kluby sportowe a także klienci indywidualni. Co sprawiło, że nadruki na koszulki stały się tak pożądanym produktem? Po pierwsze stosunkowo niski koszt produkcji, szczególnie w przypadku dużego zamówienia. Atrakcyjnym rozwiązaniem stały się także kreatory on-line. Oferują one możliwość stworzenia na żywo własnego wzoru oraz nałożenie go na koszulkę. Daje to podgląd na finalny wygląd ubrania.

 

 

W związku z dużym popytem na takie usługi, rynek hafciarski zaczął proponować swoim klientom kolejne rozwiązania technologiczne. Dzięki różnym metodom tworzenia nadruków obecnie możemy ozdobić dowolny produkt, wykonany z praktycznie każdego rodzaju materiału. Oczywiście nie zawsze każda metoda będzie pasowała, każda z nich ma też swoje mocne i słabe strony. Weźmy na przykład pod „ lupę ‘’ haft wypukły.

 

 

 

HAFT WYPUKŁY – jest to jedna z tradycyjnych form hafu. Najczęściej do tego rodzaju zdobień wykorzystuje się pianki hafciarskie. To dzięki nim wzór daje efekt 3d. Wykorzystuje się go przy wszelkiego rodzaju bluzach, czapkach czy plecakach.

 

 

PLUSY:

 

– trwałość wykonania;

– wyraźne kształty nadruku;

– odporność materiału;

 

 

MINUSY:

 

– skomplikowany proces tworzenia nadruku;

– stosunkowo wysoki koszt;

 

 

Jest to oczywiście tylko jeden z rodzajów haftu na koszulkach. Tych metod jest wiele i będą one opisywane na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *